אמן חושים אירועי קידום מכירות נועדו למשיכת קהל ולביסוס מעמדה של חברה בעיני שותפיה העסקיים, לקוחותיה הקיימים, לקוחותיה הפוטנציאליים ובעיני ספקיה.

לשם כך משקיעה החברה בחשיפת מוצריה באירועי השקה, בכנסים ובתערוכות, בימי כיף ובמסיבות. אך בימינו לא די בדוכן יפה בתערוכה או בכיבוד נאה. היום הקהל דורש אטרקציות מלהיבות, מקוריוּת וחוויה חד פעמית שתיחרט בלבו ובתודעתו ושישמח לחלוק אותה עם האחרים. 

ישראל בויום הוא אשף בקידום מכירות. הוא האיש שימשוך את הקהל הרב לביתן שלכם ולמוצר שלכם באמצעות מופע טלפתיה יוצא דופן ויחזק את הקשר שלכם עם הלקוחות, הספקים ועובדי החברה. האירוע שלכם יהיה שונה מכל האחרים במקוריותו ובחוויה החיובית שיותיר על הקהל. הכריזמה, הקסם האישי והאמינות שישראל משדר, פרי ניסיון עשיר בתחום, לא ישאירו את הקהל אדיש למסרים שברצונכם להעביר ולמוצרים שלכם.

אם אתם מארגנים אירוע קידום מכירות או יחסי ציבור, אם ברצונכם ליצור מערכת יחסים עם קהל מסוים או לחזק מערכות קיימות, או אם לאירוע שלכם מטרות אחרות – התייעצו עם ישראל. ספרו לו על המוצר שלכם ועל קהל היעד, והוא יהפוך את האירוע שלכם לאטרקציה. התוצאות ידברו בעד עצמן!!!

אז אל תהססו, התקשרו עוד היום לישראל, ותתחילו למכור!