מופע אומנות חושים, טלפתיה, מנטליזם וקסמי קלוז

מופע ‘כוח המוח’ הוא מופע במה. זהו מופע הראווה של ישראל בויום – מופע טלפתיה ומנטליזם שנון, מרתק ומרהיב. בשילוב יוצא דופן של כישרון בימתי, יכולות “על-חושיות” וטכניקות שפותחו על ידי האמן, תחושו בעולם אחר, קסום ומופלא, עולם שיגרום לכם להרהר על גבולות היכולת האנושית. במהלך המופע תהיו עדים ליכולות על חושיות וטכניקות מנטליות, כאלו שישאירו אתכם נפעמים. מופעי טלפתיה, מנטליזם ואמנות חושים על הבמה, ברובם משתתפים מתנדבים מהקהל אשר ‘נבחרים’ באופן אקראי. קריאת מחשבות, השפעה על חפצים ועל אנשים בדרכים לא שגרתיות, אשליות וקסמי קלוז-אפ – כל אלו לוקחים חלק במופע הבמה של ישראל בויום, כל אלו ותופעות רבות אחרות אשר יפתיעו את הצופים והמשתתפים.

המופע מתאים לימי עיון וכנסים, אירועים קהילתיים, ואירועי חברה, והוא מתאים לכל הגילאים. אפשר לשלב את מופע הבמה עם מופע קלוז-אפ (מופע קהל). המופע מלווה בהסברים קצרים, ניתן להעמיק בנושא מסויים על פי בחירה מראש (NLP, פרסונולוגיה, דמיון מודרך, קיבעון מחשבתי, העצמה אישית, ונושאים נוספים) .

מופע “כוח המוח” מתאים לקהל מגוון. אירועים, כנסים וימי עיון יקבלו ערך מוסף בהנחייתו המקצועית של ישראל בויום. הוא יזמין נואמים ואמנים אל הבמה, ובין הנאומים וההרצאות, כשהקהל כבר יגלה סימני עייפות, הוא יעורר אותו באמצעות קטעי קישור מרעננים בשילוב מופע הבמה שלו (“כוח המוח”) או קטעים ממנו.

אפשר להזמין גם קטעים מן המופע, בהתאם לאופי האירוע. המופע יכול להתבצע כמופע שלם ורציף, או להתבצע כמופע משולב עם הנחיית אירוע, כאשר בין הנאומים, ההרצאות או המופעים יהיו קטעי קישור קצרים באורך הנבחר.